Home / Tag Archives: transformim

Tag Archives: transformim

Droga, alkooli, apo ndonjë sëmundje e rëndë? Çfarë ka ndodhur me aktorin e njohur, që është katandisur kështu?

Ai është një nga aktorët më të njohur në botë.Por, në një dalje të fundit, Johnny Depp ka shqetësuar fansat.54-vjeçari dukej në një gjëndje të rëndë, me një fytyrë të zbehtë, të zymtë dhe sy të zgurdulluar.Për më tepër ai dukej shumë i dobësuar.Depp, një nga aktorët më seksi, dukej një tjetër njeri.Të gjithë kanë nisur të pyesin se çfarë ka ndodhur me të.Dyshimet e para janë se në këtë transformim ka ndikuar jetë e tij e shthurur, me drogë dhe alkool.Por, nuk përjashtohet edhe mundësia e ndonjë sëmundje. (TemA)

Lexone