Home / Tag Archives: tradhtuar

Tag Archives: tradhtuar

FOTOT: Modelen e famshme e “tradhton” bluza

Ajo u rikthye në Nju Jork të shtunën dhe menjëherë tërhoqi vëmendjen e medieve rozë.Teksa doli në rrugët e Nju Jorkut së bashku me një grup miqsh të saj, Bella Hadid tërhoqi të gjithë vëmendjen me veshjen e saj.Kjo pasi Bella është “tradhtuar” nga bluza e saj duke zbuluar pjesën e poshtme të gjoksit. (TemA)

Lexone

Këngëtarja e njohur shqiptare: Burri më ka tradhtuar aq shumë, po unë mbyllja njërin sy

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, e cila është martuar shumë e re dhe më pas u divorcua, duke rritur e vetme dy vajzat e reja, është rrëfyer për herë të parë përa arsyet që e çuan të ndahej nga bashkëshorti.Ajo thotë se ai e tradhtonte.“Kur e kam njohur burrin tim, nuk dija të puthja.Ai ka dash të më linte që atëherë.Më ka tradhtuar aq herë…Unë mbyllja një sy, një vesh, derisa sa u mbylla krejtësisht”, tregoi Albërija për “Top Show”.(TemA)

Lexone

FOTOT/ Aktorja e njohur: Burri më tradhtoi me shoqen time të ngushtë, madje e la shtatzënë

Ahu Tugba, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke, ka dhënë një intervistë për gazetën “Posta”.Mes të tjerave, 62-vjeçarja ka folur dhe për jetën personale.E pyetur për martesat e saj, ajo tha se nuk mbante më mend sa herë ishte martuar, porn ë të gjitha rastet, aktorja tha se ishte tradhtuar nga burrat, ndaj ishte ndarë.Madje, e kishin tradhtuar dhe me shoqet e ngushta.“Ka nga ata që kanë lënë shtatzënë edhe shoqet e mia të ngushta”, tha ajo.E lindur në një familje të pasur të Stambollit, Tugba nisi karrierën e saj kinematografike në vitin 1974.Ajo ishte një prej seks-simboleve të Turqisë dhe është martuar 5 herë.(TemA)

Lexone