Home / Tag Archives: tradhetise

Tag Archives: tradhetise

FOTOT: Largimi i Buffon, befason ish-patnerja seksi

Alena Seredova duket se nuk e ka kapërcyer ende përplasjen me sportistin e njohur italian Gianluigi Buffon.Ajo ka treguar se është mjaft e lumtur për lamtumirën e portierit nga bardhezinjtë.Ish0gruaja ruan ende inatin e tradhëtisë së Xhixhos dhe ka deklaruar se pas largimit të tij, do bëjë edhe më fort tifo për Juventusin.“Largimi i tij? Tani do të bëj më shumë dhe më fort tifo për Juventusin”, tha ajo në një intervistë. (TemA)

Lexone