Home / Tag Archives: tiranapogradeci

Tag Archives: tiranapogradeci

E para, luhet vetëm për mbijetesën

Luhen 8 ndeshje dhe në kategorinë e Parë, por nëse sa u përket skuadrave që do të ngjiten në Superiore, lufta për mbijetesë është mjaft e fortë. Janë mbyllur pjesët e para.Kategoria e Parë, Grupi A (Play-out) Besa 2-0 Vllaznia BTërbuni 1-0 BurreliKategoria e Parë, Grupi A (Play-off)Erzeni 0-2 Kastrioti Besëlidhja 2-1 DinamoKategoria e Parë, Grupi B (Play-off)Apolonia 0-1 TiranaPogradeci 1-1 TomoriKategroia e Parë, Grupi B (Play-out)Shënkolli 1-0 NaftetariTurbina 0-0 Shkumbini

Lexone