Home / Tag Archives: ti

Tag Archives: ti

‘Zot si munde…? Kush e ngushëllon zemrën e nënës…’

Lajmi i hidhur për aktoren e njohur Tinka Kurti ka tronditur mbarë opinionin. Humbja e djalit të saj të vetëm ka bërë që shumë art dashës t’i bashkohen dhimbjes së një nëne që humb fëmijën. Një postim ngushëllues dhe mjaft prekës ka qenë ai i këngëtares së njohur Irma Libohova. ‘S’kam …

Lexone

Myftaraj: Erdoganit do t’i ikë koka nëse vjen në Tiranë

Myftaraj: Erdoganit do t’i ikë koka nëse vjen në Tiranë Ora News – Myftaraj: Erdoganit do t’i ikë koka nëse vjen në Tiranë Myftaraj: Erdoganit do t’i ikë koka nëse vjen në Tiranë Myftaraj: Erdoganit do t’i ikë koka nëse vjen në Tiranë – Myftaraj: Erdoganit do t’i ikë koka …

Lexone

Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba !

Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba !

Ky emision le te kuptoj se femrat e Brazilit jane super bomba ! Është modelja më e popullarizuar e Brazilit, e cila ka ngritur në majë modelingun e botës në fund të viteve nëntëdhjetë. Madje edhe me 37 vjeç, edhe pasi që zyrtarisht është tërhequr nga pista, Gisele mbetet modelja …

Lexone

“Kujt i bërtet ti…!”, Edi Rama qohet në këmbë dhe… (VIDEO)

“Kujt i bërtet ti…!”, Edi Rama qohet në këmbë dhe… (VIDEO)

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka shfaqur nota nervozizmi përgjatë debatit me drejtuesin e emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu në lidhje me pedonalen e Vlorës. Sipas Fevziut, qeverisë i janë dashur katër vjet për ndërtimin e pedonales dhe vetëm kanë shtruar disa rrugica. Kaq ka mjaftuar, që në studio, kryeministri të …

Lexone