Home / Tag Archives: thashetheme

Tag Archives: thashetheme

Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi

Afërdita Dreshaj së shpejti do t’i jap fund beqarisë, duke u martuar me hokeistin çek, Jakub Kindl.Dasma e Afërditës do të bëhet më 29 qershor, por festa ka nisur që prej tani.Gjatë ditës së sotme, këngëtarja ka festuar bashkë me shoqet e saj dhe motrën Jehonën, festën e beqarisë.Nga Las Vegasi, ato kanë publikuar imazhe në rrjete sociale në të cilat shfaqin disa pamje tejet provokuese.Në disa prej atyre fotografive, Afërdita shfaqet me tumbullace në formë të organit gjenital, madje edhe lëpirëse në po të njëjtën formë. Burimi: Gazeta ExpressThe post Festë e shfrenuar për beqarinë e Afërditës: Shoqe të zhveshura e lodra seksi appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Bleta Gashi rrëfen se si u rrahen me Baby G: E gjitha nisi me një sallatë

Modelja kosovare që jeton në Zvicër, Bleta Gashi ka rrëfyer tërë storien e përplasjes me Baby G.Bleta ka treguar se si filloi dhe cila ishte e vërteta e kacafytjes me Baby G. Ajo ka përgënjeshtruar Baby G duke thënë se përplasja nuk ka ndodhur në Dubai, por në Zvicër.“Baby G e kam pas shoqe. Ajo ka qenë te familja ime, ka fjete aty, i kemi ndihmu për gjithçka. Bashkë me veturën e vëllaut dhe një shoqe vendosëm të bëjmë një shëtitje në Zvicër. Rrugës ajo kishte marrë me vete sallatë për tu ushqyer. Por, vëllau kishte veturën e re dhe nuk duronte që as ajo apo askush të ushqehej në veturë sepse nuk mund ta duronte aromën, sidomos të sallatës tuna me të cilën ushqehej.Unë i thashë me të butë që vëllau nuk preferon që dikush të ushqehet në veturën e tij. Më pas vëllau prap insistoi që mos të ushqehej askush në veturë sepse nuk mund ta duronte aromën. Pas insistimit tonë, ajo filloi të bëhej arrogante. Filloi të bërtaste dhe të ofendonte me të madhe.Më pas nga frika se mund të ndodh..

Lexone

Nusja e Dautit si një zonjë e vërtetë

Lola Haradinaj është bashkëshorja e politikanit të njohur kosovar, Daut Haradinaj,Ajo është një femër tepër e bukur dhe atraktive si dhe eleganca nuk i mungon në çdo paraqitje.Lola është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet, shkruan orainfo.Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën po duket tejet e bukur dhe atraktive. Burimi: Gazeta ExpressThe post Nusja e Dautit si një zonjë e vërtetë appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Xhensila Myrtezaj jep lajmin e gëzuar, por dhe të befasishëm

Këngëtarja e njohur ka dhënë më në fund një lajm të gëzuar.Xhensila Myrtezaj është në javët e fundit të pritjes së ëmbël. Teksa të gjithë presin që ajo të bëhet nënë e një vajze, Xhesnila jep lajmin se së shpejti do të publikojë këngën më të re në bashkëpunim me Ardiran Bujupin.‘Këngë e re me Adrian Bujupin. Zëri më i miri. Së shpejti. Jam shumë e lumtur dhe e mrekulluar për këtë bashkëpunim’ ka shkruar Xhensila Myrtezai duke lënë fansat me bafasinë e lajmit pa përjashtuar gëzimin.Burimi: gazeta expressThe post Xhensila Myrtezaj jep lajmin e gëzuar, por dhe të befasishëm appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Çfarë po ndodh me Feron, pas puthjes nga moderatorja, modelja ‘lakuriq’ i ulet në krah

Reperi i njohur Fero, ditëve të fundit është komentuar mjaftë shumë lidhur me puthjen që ia dha moderatorja Roza Lati, live në emisionKëto ditë në rrjetet sociale po qarkullon edhe një fotografi tjetër ku shihet një modele vetëm në bikini e ulur në krahët e Feros.Kjo fotografi është bërë gjatë xhirimeve të fundit për këngën e re të Feros e cila do të lansohet të enjten.Burimi; Gazeta ExpressThe post Çfarë po ndodh me Feron, pas puthjes nga moderatorja, modelja ‘lakuriq’ i ulet në krah appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Kujdes zemrën…! Vajza e Sabianit zbërthen pantallonat dhe e shohin të gjithë

Vajza e këngëtarit të njohur ka ndezur zërish rrjetin.Keisi Medini ka zbërtyhyer pantallonat teksa pozon me nnjë body. Ajo gjithmonë ka qenë një tundim. Modelaj nuk mund të dukej më sexy se kaq.Veç postimeve dhe seteve fotografike që nxjerrin në pah anën më të nxehtë të saj, nga ajo nuk kemi parë ende projektet muzikore që u tha se do të publikonte.Burimi: Gazeta ExpressThe post Kujdes zemrën…! Vajza e Sabianit zbërthen pantallonat dhe e shohin të gjithë appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Demi Rose ia kalon edhe Kim Kardashian, çmend pushuesit me këto linja

Ajo njihet për format e saj dhe menjëherë sapo është bërë e njohur për publikun të gjithë e kanë krahasuar atë me Kim Kardashian.Por ndërsa vitet kanë kaluar për Kim, Demi Rose fiton terren.Bukuroshja 23-vjeçarja ka ekspozuar sërish format e saj, këtë herë gjatë pushimeve në Ibiza.Demi shfaqet tejet seksi. Ndoshta edhe Kim do e ketë zili.The post Demi Rose ia kalon edhe Kim Kardashian, çmend pushuesit me këto linja appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Oriola Marashi bën italianët të kthejnë kokën, mahnit nga dritarja e hotelit

Ditët e fundit modelja e njohur Oriola Marashi gjendet në Itali për të realizuar një set të ri fotografik.Tashmë të gjithë e njohin tipin e saj aspak të kompleksuar. Veç modeles anëtarja e OTR ka zbuluar pak nga talenti i saj si këngëtare.E dalë në dritaren e hotelit Oriola ka bërë italianët të kthejnë kokën teksa bën sopranon.Ndërkohë miqtë e sja nuk ndalin të qeshurat nga moskokëçarja e modeles sexy.Burimi: Gazeta ExpressThe post Oriola Marashi bën italianët të kthejnë kokën, mahnit nga dritarja e hotelit appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin

Rihanna është një prej këngëtareve më të paguara në botë dhe zotëron një numër të madh pronash. Shtëpia e saj në Los Angeles ka vlerën e 6.8 milionë dollarëve dhe ka 6 dhoma gjumi, 9 banja dhe një pishinë gjigante.Shtëpia ka një kinema dhe një dhomë bilardoje. Pamja në dhomën e ndenjes, muret e së cilës janë me xham, është mahnitëse.Shtëpia po ashtu ka një palestër dhe një banja gjigande, për të mos folur për garderobën, e cila është një dhomë më vete.Burimi: Gazeta ExpressThe post Shtëpia e Rihannas nuk mund të ishte ndryshe, këto pamje do u mahnitin appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone

‘E lodhur me punët e kuzhinës…’ Angela Martini befason me postimin e fundit

Angela Martini na ka treguar diçka që nuk e dinim atë.Modelja e famshme shqiptare e martuar me miliarderin rumun ka ndarë në Instagramin e saj nëj foto provokuese.‘E lodhur nga punët e kuzhinës.’ ka shkruar Angela krah fotos dhe më pas ka lënë të kuptohet se ishte një shaka dhe se ajo nuk ka gatuar asnjëherë në jetën e saj.Madje modelja ka theksuar se asnjëherë nuk do të gatuajë. Angela martini nuk ka zhgënjyer asnjëherë me postimet e saj sensuale.Pas martesës ajo ka preferuar të qëndrojë larg modelingut. Burimi: Gazeta ExpressThe post ‘E lodhur me punët e kuzhinës…’ Angela Martini befason me postimin e fundit appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone