Home / Tag Archives: terroristgjithashtu

Tag Archives: terroristgjithashtu

Sulm me thikë në zonën e operës në Paris, policia vret autorin

Një sulm me thikë ka ndodhur pranë zonës së operas në Paris.BBC shkruan se policia ka ekzekutuar autorin, i cili kishte qëlluar më herët disa persona me thikë.Ende të paqartat rrethanat e ngjarjes dhe nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një sulm terrorist.Gjithashtu e paqartë edhe sa persona mund të jenë lënduar.12 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone