Home / Tag Archives: terheqese

Tag Archives: terheqese

Sonia Sarpe, një motiv më shumë që Spanja të fitojë Botërorin!

1 of 5Sonia Sarpe e papërmbajtshme në rrjetet sociale. Modelja spanjolle me forma super seksi e cila numëron afër 30 mijë ndjekës në Instagram u shtohet bukurosheve të pasarelave që do të mbështesin përfaqësuesen e vendin të saj në Rusi 2018.Shumë tërheqëse dhe me një linja perfekte Sonia është një nga ato modele që të bën për vete sapo e sheh.Sarpe është apasionuar pas sportit ndërsa një minutazh të caktuar të ditës së saj ia kushton palestrës për të mbajtur trupin në formë sa më perfekte.20 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Barbara Fumagalli, “ombrellina” që u martua me pilotin (Foto)

Prania në bokse e bukurosheve të ashtuquajtura “ombrelline” i jep një tjetër dimension dhe i bën me tërheqëse garat e shpejtësisë. Po rasti që po ju paraqesin tregon sesi ka mundur një modele italiane të rrëmbeje zemrën e një piloti, që me sa duket, nuk ka menduar vetëm ta përfundojë garën i pari.Nicolo Capena është piloti i parë italian që ka fituar kampionatin Mondo Endurance, por trofeu më i rëndësishëm për të është Barbara Fumagalli, “ombrellina” që për nga fiziku konkurron denjësisht me modelet me të famshme. Nicolo nuk është menduar gjatë, por i ka propozuar për martesë bukuroshes italiane, përgjigjja e së cilës s’mund të ishte veçse “po”.1 of 817 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Tufan ia ftohë Emirit dhe Kemalit me të dashurën e tij super seksi

‘Kara Sevda’ pati jehonë të madhe në shumë shtete dhe u konsiderua si një ndër serialet turke më të suksesshme ku edhe mori një çmim ndërkombëtar. Aktorët që morën pjesë në këtë projekt arritën të kenë famë edhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo. Ali Burak Ceylan është emri i aktorit …

Lexone

Oktapod – Intervista ne KUB | Show Bizi Shqiptar – 25 Dhjetor 2015 – Vizion Plus – Variety Show

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV https://www.facebook.com/TurjanHyska28 https://instagram.com/turjanhyska/ Tweets by TurjanHyska Dy djemte qe menaxhojne faqen Show Bizi Shqiptar ne Facebook, dhe Kristina Prengaj – imazhi me i ri i faqes, ne intervisten ne “Kub”. C’kane ata per te thene per thashethemet e fundit te Showbizit? Nje format, shtylla kryesore e …

Lexone