Home / Tag Archives: temperaturat

Tag Archives: temperaturat

Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor

Dita e sotme do të shoqërohet me kohë të vranët dhe me shira të përgjithshëm.Gjatë ditës së shtunë, temperaturat maksimale do të arrijnë në 26 gradë celsius, duke u ulur me 13 gradë./zoneelire.al/The post Moti për ditën e sotme, e shtunë 9 qershor appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Bëhuni gati për plazh, ja sa do shënojë termometri nesër

Sinoptikanët bëjnë me dije se gjatë ditës së nesërme pritet të kemi një rritje të ndjeshme të temperaturave.Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) gjatë ditës së nesërme në vendet e ulëta temperaturat pritet të arrijë deri në 39 °C.RESHJETNesër (e premte, dt.08) pritet të ketë reshje të dobëta, kryesisht në Veri (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).TEMPERATURATNesër (e premte, dt.08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:në bregdet: 20 / 35 °Cnë vendet e ulëta: 18 / 39 °Cnë vendet malore: 15 / 31 °CERANesër (e premte, dt.08) ajo do të fryjë mesatare deri e fortë, sidomos në bregdet dhe në terrenet e larta malore, ku do të arrijë shpejtësinë deri në 40km/orë. (TemA)

Lexone

Reperja e njohur provokon fansat me fotot e nxehta

Ajo është jo vetëm një repere mjaft e suksesshme në tregun muzikor botëror, por Iggy Azalea njihet edhe për linjat e saj seksi.Së fundmi, 27 vjeçarja ka pozuar me bikini nga plazhi, duke rritur temperaturat edhe më shumë.A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Jun 5, 2018 at 4:10pm PDTAjo ka ekspozuar gjoksin e saj, ndërkohë që shijon pushimet në plazhin tropikal.A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Jun 5, 2018 at 4:24pm PDTA post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on Jun 5, 2018 at 4:52pm PDTThe post Reperja e njohur provokon fansat me fotot e nxehta appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Foto/ Bella Hadid pozon nudo për “Vogue”

Një prej supermodeleve më të kërkuara dhe më të famshme në botë, Bella Hadid ka arritur një sukses të padiskutueshëm vetëm në moshën 21 vjeçare.Ajo është bërë simboli i bukurisë femërore dhe figura e shumë markava prestigjoze, si edhe ka dalë në kopertinën e revistave të famshme botërore.Së fundmi, Bella ka ekspozuar linjat e saj seksi në një set të fundit fotografik për “Vogue”. Në foton e postuar prej saj, Hadid shfaqet komplet nudo, e veshur vetëm me tanga dhe në kokë mban një sombrero gjigande në mes të plazhit meksikan.in my leisure suiteA post shared by (@bellahadid) on Jun 6, 2018 at 4:02pm PDTE nxehtë dhe mjaft joshëse, Bella i sfidon më së miri temperaturat e larta të këtyre ditëve.thank you to the most perfect team of people for the absolute most perfect 2 days of “work” Mexico has always had my heart and been my favorite place since childhood…I was so lucky to be able to come back. I truly am so grateful for you @valecollado @chriscolls @fulviafarolfi @estherla..

Lexone

Foto/ Viola Spiro rrit temperaturat me fotot provokuese nga plazhi

Moderatorja bukuroshe shqiptare, Viola Spiro, ka çelur sezonin e plazhit.wish me luck… pas pak 18:00 #tvklan #geraldinasposaA post shared by V (@violaspiro) on Jun 3, 2018 at 8:20am PDTNë një foto të postuar në profilin e saj në Instagram, Viola ka pozuar përpara kamerës e veshur me një palë bikini të bardha, duke treguar linjat e saj seksi.Joshëse dhe mjaft sensuale, Viola e ka vërtetuar edhe një herë tjetër se është një nga moderatoret më të bukura të ekranit.A post shared by V (@violaspiro) on Jun 5, 2018 at 3:51am PDTThe post Foto/ Viola Spiro rrit temperaturat me fotot provokuese nga plazhi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Ermal Meta la pas një katastrofë njerëzore

Nga Alma NikolliDisa nga fëmijët më të lumtur në 1 Qershorin e djeshëm ishim ne të rriturit që po meziprisnim daljen e Ermal Metës në skenë. Nata e mbrëmshme ishte e nxehtë dhe e ngrohtë.E nxehtë nga temperaturat dhe e ngrohtë nga ndjesitë. Kështu, për t’i lehtësuar pak të dyja këto njerëzit në shesh pinin birra apo ujë.Ermali këndoi për rreth 2 orë, luajti piano e disa kitara. Deshi dhe e deshën. Disa u kënaqën, kurse të tjerë panë shtrembër disa që kënaqeshin.Telefonët nëpër ajër filmuan shumë fragmente që u shijuan më pak për faj të ekraneve të vogla që na pengonin të shikonim kaçurrelat e Ermalit, ama zërin nuk ia pengonte dot asgjë.Futej direkt në kokat dhe zemrat e kujdo që deshën ta dëgjonin.Pak pa mbaruar 1 Qershori, Ermali këndoi të fundit këngë dhe festa mbaroi. Pa të shtyra, njerëzit filluan të largohen. Sa më shumë zbrasej sheshi aq më plot dukej.Plot e përplot me mbeturina. Kanaçe birrash e shishe uji të flakura në secilën pllakë a gur të ardhur nga çdo cep i..

Lexone

FOTOT: Demi Rose “rrit temperaturat” në Ibiza

😉

Ajo kohët e fundit ka lançuar linjën e saj me bikini, ndërkohë që shpesh tregon format e veta në rrjetet shoqërore.Dhe të premten Demi Rose realizoi një set fotografik me një bikini bardhë e zi.Modelja 23-vjeçare tregoi “asetet” nën diellin rrëzëllitës të Ibizës. (TemA)

Lexone

Moti për ditën e sotme, e shtunë 2 Qershor

Ditën e sotme temperaturat maksimale do të jenë 29 gradë celsius dhe ato minimale 17 gradë.Ndërkohë që gjatë ditës do të ketë reshje në zonat malore, ndërsa në bregdet nuk do të ketë shira.The post Moti për ditën e sotme, e shtunë 2 Qershor appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Morena Taraku djeg rrjetin, pasi të shihni këtë video mezi do t’ju zëjë gjumi

Morena njihet për linjat e saj seksi dhe për videot e fotot provokuese që poston vazhdimisht në profilin e saj në Instagram.Por, postimi i fundit i këngëtares i ka ngritur temperaturat më shumë se ç’janë. Në një video që ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram, Morena shfaqet teksa bën dush me bikini, duke ekspozuar të pasmet e saj.“Kur është duke rënë shi jashtë”, ka shkruar Morena poshtë videos së nxehtë, në të cilën shihen tatuazhet e shumta që mbulojnë trupin seksi të këngëtares dhe linjat e saj perfekte.Me siguri kur ta shihni këtë video, do t’ju lëjë pa gjumë…When it’s raining outsideA post shared by K I N G M T (@morenataraku) on May 29, 2018 at 3:38am PDTThe post Morena Taraku djeg rrjetin, pasi të shihni këtë video mezi do t’ju zëjë gjumi appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone