Home / Tag Archives: temaquando

Tag Archives: temaquando

VIDEO mjaft hot nga Klaudia Pepa, “çmenden” fansat

Ajo shpesh herë përshëndet fansat me fotot hot që poston në rrjetet sociale.Dhe këtë herë Klaudia Pepa ka ardhur me një video mjaft provokuese në Instagram.Balerina shfaqet duke kërcyer në shkallë më seksi se asnjëherë dhe në sy bie veç lëvizjeve të saj edhe veshja e ngushta si dhe të pasmet perfekte.Në fund të videos Klaudia rrëzohet nga shkallët, por nuk dihet nëse këtë rënie e ka menduar balerina apo i ndodhi papritur.Megjithatë Klaudia në këtë video ka “çmendur” fansat e saj dhe jo vetëm. (TemA)Quando ti dicono “Non sei abbastanza sensuale “ e tu ci provi lo stesso Ooooooopssssss! #jlo #elanilloA post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on May 8, 2018 at 5:01am PDT

Lexone