Home / Tag Archives: televiziv

Tag Archives: televiziv

Iku nga Rusia se frikësohej për jetën, vritet në Kiev në mënyrë mafioze gazetari kritik i Putin

Një shtetas rus është vrarë në kryeqytetin e Ukrainës, raporton policia lokale.Bëhet fjalë për gazetarin investigativ dhe prezantuesin e televizioneve, Arkadiy Babchenko.Sipas “RT”, Babchenkon e kanë vrarë me armë zjarri pasditen e së martës në Kiev.I njohur si kritik i hapur i Putinit, 41-vjeçari është ekzekutuar në banesën e tij dhe është gjetur nga bashkëshortja.Ai vdiq në ambulancë gjatë rrugës për në spital.Kjo shënon vrasjen e dytë të një gazetari rus të profilit të lartë në Kiev, në më pak se dy vjet, pas Sheremet, që u vra me bombë që iu vendos në makinë në vitin 2016.Babchenko ishte një nga korespondentët më të njohur të luftës të Rusisë, por e kishte lënë Moskën, duke u frikësuar për jetën e tij.Ai kishte shërbyer në ushtrinë ruse gjatë luftës së parë separatiste në Çeçeni gjatë viteve 1990 dhe më vonë u bë gazetar.Ai punoi si korespondent ushtarak për disa media ruse.Babchenko kishte kritikuar ashpër Kremlinin në vitet e fundit.Ai u largua nga Rusia në sh..

Lexone

FOTOT: Ylli televiziv “ndez” plazhin në Miami

Ajo nuk heziton që të tregojë format e saj sa herë që i jepet rasti.Dhe Draya Michele ka “ndezur” plazhin në Miami teksa ka shpalosur format e saj bombastike.Ylli televiziv amerikan u shfaq tejet seksi, teksa mbante veshur rroba banje te dizenjuara nga vetë ajo.Teksa pozonte herë në detë e herë në pishinë 33-vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone

Ylli britanik ndriçon plazhin e Tenerife (Foto)

1 of 6Ajo luajti në serialin televiziv “Survival Of The Fittest” dhe pasi u bë e njohur, Georgie Clarke dukej e pabesueshme me foto nga plazhi në Tenerife.25-vjeçarja me një pal bikini të bardha dhe trupin në superformë ishte e shkëlqyeshme. Me pirsing në bark ajo dukej edhe më e mrekullueshme.15 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Big Mama bëhet “bajat” me këtë palto

Është shëndërruar në një femër tjetër, Bigu kohë më parë ishte me peshë shumë të madhe, por me anë të një ndërhyrje ajo tani mban një peshë ideale, shkruan Kosovarja. Bigu është e angazhuar si kurrë më parë , në një format televiziv ku do i vë në sprovë të …

Lexone

E papritura live, Çanit i shpëton goja…

Auto Draft

Gjatë përfundimit të intervistës me moderatoren e re të “Jo vetëm modë”, Nevina Shtylla, gazetarit Arjan Çani duket se i ka shpëtuar një detaj që nuk duhej ta thoshte. Ai u shpreh se i ftuari i parë i cili do të nisë këtë format televiziv do të jetë pikërisht ai. …

Lexone