Home / Tag Archives: telefonik

Tag Archives: telefonik

Provoni tani, kodi +383 po funksionon në këtë aplikacion

Kodet telefonike të Serbisë (+381), Sllovenisë (+386) dhe Monakos (+377) që janë shfrytëzuar deri më tani nga operatorët mobilë dhe telefonat fiks do të hiqen që nga qershori i këtij viti. Ndonëse thirrjet telefonike me këtë kod telefonik kanë funksionuar tash e disa kohë. Indeksonline mëson se sot ka disa …

Lexone