Home / Tag Archives: tatuazhi

Tag Archives: tatuazhi

Çifti shqiptar i mbuluar nga tatuazhet (VIDEO)

Paola Hila dhe Kristi Firi është çifti shqiptar që ka mbuluar një pjesë të madhe të trupit me tatuazhe. Ata ishin sot të ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan nga ku treguan se si nisi pasioni për tatuazhet dhe tatuazhet e para që kanë bërë. “Tatuazhi i parë ka …

Lexone