Home / Tag Archives: tatuazhet

Tag Archives: tatuazhet

FOTOT: Me mbathje e bikini në rrugë, burra e gra “reklamojnë” tatuazhet e tyre

Mijëra burra dhe gra japoneze kanë dalë në rrugë të veshur vetëm më mbathje për të marrë pjesë në festivalin e përvitshëm në të cilin ekspozojnë trupin e mbushur me tatuazhe të stilit Yakuza.Festivali i Sanja Matsuri, zhvillohet në periferi të Asakuzës në veri të Tokios, dhe aty shikon mijëra njerëz që dalin në rrugë në këtë festë vjetore .Në trupat e tyre bien në sy tatuazhet me geisha, luftëtarë samurai dhe dragoj të zjarrtë. (TemA)

Lexone

Çifti shqiptar i mbuluar nga tatuazhet (VIDEO)

Paola Hila dhe Kristi Firi është çifti shqiptar që ka mbuluar një pjesë të madhe të trupit me tatuazhe. Ata ishin sot të ftuar në emisionin “Rudina”, në Tv Klan nga ku treguan se si nisi pasioni për tatuazhet dhe tatuazhet e para që kanë bërë. “Tatuazhi i parë ka …

Lexone