Home / Tag Archives: sytendryshe

Tag Archives: sytendryshe

Leonora vjen me shumë stil

Leonora vjen me shumë stil

Leonora Jakupi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe të kërkuara të publikut. Pavarësisht se kohëve të fundit nuk është shumë aktive me prurje të reja muzikore, ajo ka filluar të jetë më aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme. Në foton e fundit që ka postuar në …

Lexone