Home / Tag Archives: survejim

Tag Archives: survejim

Deputeti i PS tallet me pretendimet për survejim të Bashës: S’besoj se policia ka luksin të humbë kohën me gjëra që si vlejnë

Deputeti i Partisë Socialiste Pjerin Ndreu, ka ironizuar lajmin se kryedemokrati Lulzim Basha dhe familja e tij po survejohen 24 orë në 24 nga policia.Në një status në “Facebook”, Ndreu thotë se nuk e beson se policia e ka luksin të merret me gjëra pa vlerë.“Basha në survejim nga policia?! Hahaha…për çfarë ?! Se besoj se policia ka luksin me humbe kohën me gjëra që si vlejnë!”, shkruan Ndreu.(TemA)

Lexone