Home / Tag Archives: superseksi

Tag Archives: superseksi

Bella Hadid në formë, një “bombë” e vërtetë! (Foto)

Ditë (zbavitëse) intensive për Bella Hadid në Majemi, e cila ka qenë e shoqëruar nga mikeshat e saj, Justine Skye e Hailey Baldwin. Top-modelja, ka qenë e veshur me xhinse dhe me një bluzë super të hapur, duke i lejuar fansat të kenë pak imagjinatë…1 of 14Për një xhiro në jaht në det, bukuroshja ka zgjedhur më pas një bikini ngjyrë mishi, super-seksi. Bella këndon, kërcen dhe frymëzohet para një mbrëmjeje në diskotekë….30 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone