Home / Tag Archives: sulmohet

Tag Archives: sulmohet

VIDEO/ Momenti tragjik: I moshuari sulmohet nga luani

Ky është momenti tragjik kur një burrë i moshuar sulmohet nga një luan i madh në një park kafshësh të egra.Ngjarja mendohet të jetë filmuar të shtunën në një park në Afrikën e Jugut.Në video shihet i moshuari shihet duke u futur në vendin e rrethimit të luanit dhe më pas kafsha e egër fillon ta ndjekë burrin dhe i sulet.Kafsha e shikon burrin, që mendohet se është pronari i parkut dhe fillon ta ndjekë e më pas i hidhet.Dëshmitarët shikojnë tmerr me sy kur luani tërheq zvarrë të moshuarin dhe e dërgon atë tek një shkurre aty pranë.Papritmas dëgjohet një e shtënë me armë dhe më pas luani lëshon prenë e tij dhe largohet.Burri i cili mendohet se është pronari i parkut ndodhet në gjendje kritike për jetën. (TemA)

Lexone

Angela Martini ndan foto sexy, por sulmohet nga fansat

Modelja Angela Martini u është kthyer pozave të saj sensuale.Edhe pse u tha se Martini, pas martesës me miliarderin rumun do të hiqte dorë fërfundimisht nga pasioni më i madh i saj, duket se nuk e ka mbajtur dot premtimin.Ajo ka ndarë në Instagramin një sërë fotosh mjaft sensuale të një prej seteve më të reja që po realizon.Martini ka marë një numër të pambarim komentesh pozitive dhe admirime nga fansat e saj. Por syrit të tyre nuk u kanë shpëtuar dhe disa pamje të dyshimta të këmbëve të saj.Menjëherë janë ngritur dyshimet se dhe Angela me një bukuri të admirueshme nuk i qëndron dot larg photoshopit.Burimi: Gazeta ExpressThe post Angela Martini ndan foto sexy, por sulmohet nga fansat appeared first on Thashetheme VIP.

Lexone