Home / Tag Archives: suksesshme

Tag Archives: suksesshme

Këta dy fëmijë në foto, sot i kanë ‘pushtuar’ zemrat e shqiptarëve me këngët e tyre

Reperët nga Ferizaji, Getinjo dhe Mozzik janë mjaft të dashur për publikun.Ata deri më tani kanë arritur të realizojnë këngë dhe hite të shumta që u pritën mjaft mirë nga fansat, shkruan lajmi net.Duke qenë se janë të barabartë edhe në muzikë, Mozzik para pak çastesh ndau një foto me vëllaun e tij, teksa shfaqen kur ishin të vegjël. “1 € + 1 € = 2 € “, ka shkruar ai.Dyshja ka kohë që janë larguar nga grupi “On Records”, ku tanimë ndaras po sjellin projekte tejet të suksesshme. Mozzik po ashtu së shpejti pritet të bëhet baba për herë të parë.1 € + 1 € = 2 € @getinjoA post shared by MOZZIK (@mozzik) on Aug 14, 2018 at 9:32am PDT

Lexone

FOTOT: Një “bombë” si Ashley Graham

Ajo është një ndër modelet më të kërkuara për momentin në botë.Dhe Ashley Graham e ka treguar se pse është aq e suksesshme teksa tregoi format në bikni gjatë një festë në pishinë.30-vjeçarja ka festuar me miqtë e saj në një pishinë New York, nga ku duket tejet seksi. (TemA)

Lexone