Home / Tag Archives: studentja

Tag Archives: studentja

FOTOT/ Profesoresha e kritikon për xhinset: Meshkujt do e kenë mendjen te trupi yt, jo tek prezantimi. Studentja: Po i heq fare

Të gjithë mundohemi që të vishemi sa më mirë kur kemi nja takim të rëndësishëm, apo kur keni një prezantim në universitet.Por për një studente të Universitetit të Kornellit duket se veshja nuk ka shumë rëndësi.Ajo e prezantoi tezën e saj me mbathje, pasi profesoresha e kritikoi për xhinset e shkurtra që kishte veshur.Letitia Chai i hoqi rrobat përpara të gjithëve si shenjë proteste ndaj profesoreshës Rebekah Maggor.Këtë gjë ajo e bëri pasi një javë më parë në provën e prezantimit mësuesja i kishte thënë: “Seriozisht do e prezantosh me këto xhinse? Janë shumë të shkurtra. Meshkujt nuk do e kenë mendjen te prezantimi, por te trupi yt”. (TemA)

Lexone

FOTOT: Shiti virgjërinë për 1.2 mln euro, studentja fejohet me biznesmenin që e pagoi për seks

Një studente franceze e cila nxori në ankand virgjirinë është fejuar me biznesmenin që e pagoi për seks.Jasmina, 20 vjeç, nga Parisi, shiti veten në faqen online Cinderella EscortsNjë bankier i suksesshëm i Ëall Street fitoi ankandin duke ofruar 1.2 milionë euro, duke mundur një DJ nga Los Anxheles dhe një manjat nga Mynihu.Jasmine tha se ishte rritur në një familje fetare dhe fillimisht kishte si qëllim ta ruante virgjërinë por më pas vendosi të shiste atë për të grumbulluar para për të filluar biznesin e saj dhe shëtitur botën. (TemA)

Lexone