Home / Tag Archives: strategjine

Tag Archives: strategjine

Davos, Bushati takon Hahn

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është takuar me eurokomisionetin Johahnnes Hahn. Ata ndodhen në Zvicër në kuadër të Forumit të Davosit. Eurokomisionerin për zgjerimin Johannes Hahn ka postuar në Tëitter një foto me ministrin ku shkruan se u fol për strategjinë e ardhshme të Ballkanit Perëndimor dhe marrëdhëniet rajonale.

Lexone