Home / Tag Archives: stilistes

Tag Archives: stilistes

Publikohet letra prekëse që stilistja i la vajzës së saj 13 vjeçe pasi vrau veten

Ditën e djeshme, bota e modës u trondit nga vetvrasja e stilistes së famshme, Kate Spade, e cila u gjend e varur në apartamentin e saj në Manhattan.Para se të kryente vetvrasje, Kate shkroi një letër për burrin e saj Andy dhe vajzën e tyre 13 vjeçare. Mirëpo, sot është zbuluar se letra e stilistes i dedikohej vetëm Bean, vajzës së saj të vetme.“Bea, të kam dashur gjithmonë, nuk është faji yt. Pyet babin”, kanë qenë fjalët e fundit të stilistes. Letra u gjend afër krevatit ku ajo kreu vetvrasjen.The post Publikohet letra prekëse që stilistja i la vajzës së saj 13 vjeçe pasi vrau veten appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone