Home / Tag Archives: standart

Tag Archives: standart

Petrit Vasili: Saimir Tahiri as që i afrohet Ilir Metës. Ndryshe nga këta ordinerë që fshihen nën brekushe, ai ka vendosur standarte të paaritshme

Petrit Vesili i ka cilësuar shpifje të ulëta akuzat e Saimir Tahirit, ndaj Ilir Metës.Ai thotë Tahiri nuk i afrohet aspak Metës, pasi sipas tij, presidenti ka vendosur një standart në politikën shqiptare.“Tahiri është një dënglaxhi që u fsheh mbas votës së socialistëve për të mos u arrestuar.Ky nuk ka asnjë standard për t’iu afruar Ilir Metës.Kur Meta u akuzua për një ngjarje, brenda 24 orëve dha dorëheqje nga të gjitha funksionet.I dërgoi letër prokurorit të Përgjithshëm, ku i thoshte që ishte i gatshëm të hetohej. Ju nënshtrua gjykimit.Meta vendosi standardin e paarritshëm nga këta ordinerët që janë sot në qeveri.Tahiri u fsheh nën brekushet e atyre që e mbrojtën me votë që mos arrestohej. Sot duhet të kenë turp”, tha Vasili.(TemA)

Lexone

Oktapod – Intervista ne KUB | Show Bizi Shqiptar – 25 Dhjetor 2015 – Vizion Plus – Variety Show

http://www.vizionplus.tv https://facebook.com/VizionPlusTV Tweets by VizionPlusTV https://www.facebook.com/TurjanHyska28 https://instagram.com/turjanhyska/ Tweets by TurjanHyska Dy djemte qe menaxhojne faqen Show Bizi Shqiptar ne Facebook, dhe Kristina Prengaj – imazhi me i ri i faqes, ne intervisten ne “Kub”. C’kane ata per te thene per thashethemet e fundit te Showbizit? Nje format, shtylla kryesore e …

Lexone

Mos ejani për patriotizëm në plazhet tona!

Po bëhet një ritual i përvitshëm përdorimi i sezonit veror për sulme ndaj turizmit të Shqipërisë, në disa media të Kosovës. Disa thonë është çështje marketingu e kompanive që duan të dërgojnë njerëz në Turqi, apo bregdetin e Malit të Zi. Të tjerë mendojnë se turizmi i Shqipërisë i meriton …

Lexone