Home / Tag Archives: stamboll

Tag Archives: stamboll

VIDEO/ Përplasen dy avionë, tmerrohen pasagjerët: Menduam se shpërtheu një bombë

Ky është momenti i frikshëm kur dy avionë përplasen me njëri tjetrin.Incidenti ndodhi teksa njëri nga avionët ishte duke u parkuar në aeroport pas uljes në pistë dhe pa pritur përplaset me bishtin e një avioni të ndaluar.“Nuk kishim më shumë se një minutë të ndaluar kur dëgjuam një zhurmë, që krijojë përshtypjen e shpërthimit të një bombe.Unë isha në pjesën e fundit të avionit dhe mendova se ishte fundi i jetës sime”, tregon një pasagjere që ishte në avionin në momentin e aksidentit.Ngjarja ndodhi në aeroportin “Ataturk” në Stamboll ditën e diel. (TemA)

Lexone

Ronaldo merr një ftesë të pazakonshme nga një parti turke

Ronaldo merr një ftesë të pazakonshme nga një parti turke

Kjo ka bërë që të inkurajojë një parti politike turke që ta ftojë në një aktivitet që do të mbahet në Yenikapi të Stambollit. Në fakt, presidenti i partisë turke “Saadet Partisi” e ka ftuar portugezin në protestën e 30 korrikut, ku do të protestohet kundër vendimit të shtetit izraelit …

Lexone