Home / Tag Archives: spanchat

Tag Archives: spanchat

Modelja dhe themeluesi i Snapchat bëhen prindër të një djali

Supermodelja Miranda Kerr është tashmë nënë e dy djemve. Modelja australiane solli në jetë këtë të hënë djalin e dytë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Hart.I sapolinduri është fëmija e parë e Kerr me bashkëshortin e saj, themeluesin e Spanchat Evan Spiegel, ndërkohë që ka edhe një djalë tjetër 7 vjeç nga martesa e parë me aktorin Orlando Bloom.Kerr dhe Spiegel njoftuan në muajin nëntor të vitit të kaluar që po prisnin një bebe./ Shendeti.com.al

Lexone