Home / Tag Archives: socialetema

Tag Archives: socialetema

FOTOT: “Sekreti” i formave seksi të Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri konsiderohet si një nga moderatoret më seksi në Shqipëri.Dhe kjo duket se vjen jo vetëm prej natyrës, por dhe punës që ajo bën në palestër.Këtë gjë Ilda e ka treguar vetë, ndërsa ka postuar një foto në rrjetet sociale.(TemA)

Lexone

FOTOT: Demi Rose “çmend” fansat e saj

Demi Rose është bërë e famshme tashmë për format e saj bombastike.Forma të cilat ajo nuk rresht kurrë së ekspozuari.Së fundmi 23-vjeçarja ka postuar për fansat e saj disa foto shumë provokuese në rrjetet sociale.(TemA)

Lexone