Home / Tag Archives: snapchat

Tag Archives: snapchat

Lajm i keq për të gjitha çiftet: Snapchat sjell opsionin e ri, privatësia juaj tashmë u ‘thye’

Snapchat, një nga rrjetet sociale më të përdorura, ka përditësuar aplikacionin e saj.Para disa kohësh, ajo publikoi Snap Maps, një opsion nëpërmjet të cilit një përdorues mund të shikojë lokacionin e miqve të tij.Tanimë, me përditësimin e ri, ju mund të ndani vendndodhjen tuaj edhe në Chat. E vetmja gjë që duhet të bëni është të mbani dorën mbi emrin e një miku dhe do ju jepen dy mundësi: “Kërkoni vendndodhjen” dhe “Dërgo vendndodhjen time”.Nëpërmjet këtij opsioni, vendi ku ju ndodheni do të jetë më i lehtë për t’u gjurmuar. Mos vallë ky opsion do të sjellë ‘konflikte’ midis çifteve xhelozë? Mbetet për t’u parë…The post Lajm i keq për të gjitha çiftet: Snapchat sjell opsionin e ri, privatësia juaj tashmë u ‘thye’ appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Modelja dhe themeluesi i Snapchat bëhen prindër të një djali

Supermodelja Miranda Kerr është tashmë nënë e dy djemve. Modelja australiane solli në jetë këtë të hënë djalin e dytë, të cilin e kanë pagëzuar me emrin Hart.I sapolinduri është fëmija e parë e Kerr me bashkëshortin e saj, themeluesin e Spanchat Evan Spiegel, ndërkohë që ka edhe një djalë tjetër 7 vjeç nga martesa e parë me aktorin Orlando Bloom.Kerr dhe Spiegel njoftuan në muajin nëntor të vitit të kaluar që po prisnin një bebe./ Shendeti.com.al

Lexone

Çka ka ndodhur kështu me fytyrën e Tunës, nuk do ta njihni

Është ndër këngëtaret që përmes shumë skandaleve që i ndodhën në jetën private, u bë tejet e përfolur. Në rrjetet sociale është tejet aktive, gjithmonë duke ndarë gjithçka me fansat e shumtë. Efektet e snapchat për të siç duket janë gjëja më argëtuese, e këtë e ka treguar edhe kësaj …

Lexone

Linda Morina – Menyra E Saj Per Humbjen E Yndyres Funksion ?

Linda Morina Nese ju ka pelqy ky Video Mos Haroni Me bo Like,Share dhe Subscribe. Channeli I Ri – https://goo.gl/yDTBI7 Facebook – https://www.facebook.com/Just-Adem-74… Instagram – https://www.instagram.com/just.adem/ Twitter – https://twitter.com/just_adem Snapchat Username: just.adem

Lexone