Home / Tag Archives: skenderaj

Tag Archives: skenderaj

Ja si e nisin ditën Albani dhe Miriami

Janë padyshim çifti më i dashur i publikut. Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kanë arritur të marrin zemrat e publikut pa dallim moshe, . Çifti simpatik kanë edhe vajzën të cilës edhe i kushtuan këngë disa javë më parë. Sot çifti nisën ditën herët me disa imazhe tejet të bukura, …

Lexone

Alban Skënderaj kërkon falje publike, shikoni çfarë ka ndodhur

Alban Skënderaj kërkon falje publike, shikoni çfarë ka ndodhur

Kantautori Alban Skënderaj ka qëndruar i tërhequr nga rrjetet sociale kohët e fudit. Ai ka publikuar një selfi duke përshëndetur fansat e tij të shumtë në numër si dhe ka kërkuar ndjesë. ‘Na falni qe nuk jemi shume te selfie-ve’-shkruan Albani krah fotos së tij të publikuar në Instagram

Lexone

Valle Shqip 2017 – Muzik 1 Or 2017

valle Dasmash per Disponimin tuaj 2017 Kenge e valle dasmash super Atmosfer e mir 2017 shaqir cervadiku elizabeta marku avdyl mziu viola labinot tahiri remzie osmani nexhat osmani gazmen rama sinan vllasaliu shkurte gashi leta teuta selimi duli aferdita demaku dasma shqiptare flora gashi stupcat kafeneja jon qka ka shpia …

Lexone