Home / Tag Archives: skandalit

Tag Archives: skandalit

Rama takon Ruçin një ditë para seancës në Kuvend

Një ditë para seancës plenare në Kuvend, kryeministri Rama ka takuar në kryesinë e Kuvendit kryeparlamentarin Gramoz Ruçi.Mësohet se Rama dhe Ruçi kanë diskutuar mbi mbarëvajtjen e seancës së nesërme dhe masat që duhet të marrë kreu i Kuvendit, pasi opozita ka paralajmëruar bllokim të punimeve për shkak të skandalit të ashtuquajtur “Xhafaj”.23 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone