Home / Tag Archives: simpatik

Tag Archives: simpatik

Shikoni çfarë i kanë bërë mickojat djalit të Naser Rafunës

Aktori i njohur i humorit Naser Rafuna, prej kohësh mbahet si njëri nga artistët më të dashur për audiencën shqiptare, shkruan Kosovarja.Njëherit, edhe si krijues i serialit të famshëm vendor “Çka ka shpija” Rafuna, dëshmoi zotësinë e tij në këtë degë të artit.Por, jo vetëm arti është pjesë e pandashme e tij, po të njëjti rol e luajnë edhe rrjetet sociale të Rafunës, gjë që e dëshmon me çdo të dytin publikim.Kësaj radhe, ka postuar një imazh tejet të veçantë, në të cilin shihet bashkëshortja dhe djali i tij simpatik, por që në mënyrë humori, tregoj ‘tmerrin’ që vogëlushit po i shkaktonin mushkonjat.

Lexone

Drama e Vllaznisë B dhe moskokëçarja e një bashkie të paaftë

Kaos total me Vllazninë B në Shkodër: ekipi simpatik i formuar pak vite më parë, që këtë sezon luan për herë të parë në Kategorinë e Parë, është lënë në mëshirë të fatit nga Bashkia Shkodër, ajo që zotëron klubin dhe firmos kontratat e punës me futbollistët.Ashti si ditën e djeshme, Vllaznia B ka bojkotuar stërvitjen, pasi askush nuk e vë ujin në zjarr.Një heshtje vrasëse nga Bashkia Shkodër, që ndoshta nuk e kupton që futbollistët e rinj të Vllaznisë B, edhe pse me paga modeste, meritojnë të paguhen ashtu si Voltana Ademi, që zor se i kalon ndonjë ditë pa u hedhur paga e saj në llogarinë bankare.Nëse nuk e donin Vllazninë B, të mos e krijonin fare, boll i kanë keqtrajtuar të rinjtë shkodranë.

Lexone

E mbani mend Tirkën tek “Zonja nga qyteti”, shikoni si duket sot mbas 42 vitesh

Aktori i mirënjohur i teatri dhe kinematografisë shqiptare Sotiraq Bratko, vijon ende të jetë aktiv në skenë.Përpos roleve të tij të kahershme, ndër më të njohurit ai i Sotir Bakërxhiut, shkurt Tirka (mësuesi më simpatik) i zonës, që të gjithë e njohin si Tirka tek teto Ollga, “Zonja nga qyteti”, apo edhe tek pjesa e dytë e filmit “Një shoqe nga fshati”.Ai nduket se tashmw nuk wshtw mw njw djalw i ri, por swrisht wshtw po aq i mbajtur sa dikur

Lexone

Ja si e nisin ditën Albani dhe Miriami

Janë padyshim çifti më i dashur i publikut. Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kanë arritur të marrin zemrat e publikut pa dallim moshe, . Çifti simpatik kanë edhe vajzën të cilës edhe i kushtuan këngë disa javë më parë. Sot çifti nisën ditën herët me disa imazhe tejet të bukura, …

Lexone

Mësojeni kujt i ka ngjarë djali i Sinanit dhe Andrrës (Foto)

Mësojeni kujt i ka ngjarë djali i Sinanit dhe Andrrës (Foto)

Ans, kështu quhet djali i Sinan Hoxhes dhe Andrra Destanit. Ansi është fëmijë simpatik, por edhe mediatik Ndryshe nga babai e nëna e tij që shfaqen gjithmonë të buzëqeshur, Ansi zakonisht është tejet serioz. Se është serioz, e thotë edhe nëna e tij, Andrra. Ani simpatik është rritur e zbukuruar, …

Lexone