Home / Tag Archives: sigurisht

Tag Archives: sigurisht

‘Ky trajner është si rreshter policor’

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini e quan Antonio Conte “një rreshter policor”, duke deklaruar kur të përfundosh trajnimin nën urdhrat e tij , je i vdekur. Mbrojtësi italian ka punuar me menaxherin e Chelseas si në Juve ashtu edhe në Itali, duke fituar tri Scudetto me radhë dhe duke arritur …

Lexone

Meshkujve që u bien flokët mund të kenë probleme me zemrën

Meshkujve që u bien flokët mund të kenë probleme me zemrën

Meshkujt të cilët fillojnë të humbin flokët në majë të kokës sipas gjasave kanë probleme me zemrën, pohohet në studimin e ri të cilin e kanë kryer shkencëtarët japonezë. Hulumtimi në të cilën kanë marrë pjesë madje 37.000 njerëz ka treguar që 32 për qind e meshkujve tullacë kanë mundësi …

Lexone

Majlinda shfaqet plot stil, linjat e saj për t’u admiruar

Majlinda Zeka ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Ish e dashura e reperit Majk, ka kombinuar ngjyra të bukura për tu dukur sigurisht sa më bukur. Ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me një veshje tejet të bukur ku në fokus është palltoja e saj.

Lexone

Kurti: Për 5 javë në burg lexova 15 libra

Kryetari i Vetëvendosjes, Albin Kurti, ka mbajtur të hënën një ligjëratë në Lubljanë të Sllovenisë me temën “10 vjetori i Pavarësisë së Kosovës: çfarë duhet bërë në dekadën e radhës.” Në këtë ligjëratë të organizuar nga IFIMES, Kurti tregoi që gjatë qëndrimit në burg ka lexuar 15 libra, ndërkohë që …

Lexone

Tiparet që meshkujt i vlerësojnë shumë tek një femër

Tiparet që meshkujt i vlerësojnë shumë tek një femër

Secila femër është e parezistueshme në formën e vet. Të gjitha ato mundohen të duken sa më mirë, por çfarë vlerësojnë meshkujt te femrat përveç seksit? Vetëbesimi Meshkujt sigurisht pëlqejnë pozicionin e përkrahësit dhe të atij që ndihmon femrën në përballje me gjërat që sjell jeta, por do të lodheshin …

Lexone