Home / Tag Archives: sigurisesi

Tag Archives: sigurisesi

VIDEO/ Momenti tragjik: Nënë e bijë bien nga dhjetë metra lartësi, vdes në vend e ëma

Një nënë gjeti vdekjen dhe vajza e saj është në gjendje kritike pasi ranë nga rreth 10 metra lartësi, në një park lojërash në Penjamo, Meksikë.Pamjet e tmerrshme kanë kapur momentin kur Irma Sanchez Albarran, 50 vjeç dhe vajza e saj Nayeli Morales Sanchez, 26 vjeç, ranë nga maja ë një makinerie që kishin hipur për të luajtur pasi dështoi një pajisje e sigurisë.Si pasojë e përplasjen në tokë nëna vdiq në vendin e ngjarjes ndërsa vajza e saj ndodhet në spital në gjendje kritike për jetën. (TemA)

Lexone