Home / Tag Archives: shyhrete

Tag Archives: shyhrete

Lerta shfaqet në ndeje private, vëmendjen e merr djali i saj!

Learta Jakupi është reja e këngëtares së njohur të muzikës popullore, Shyhrete Behlulit,. Ajo u bë e njohur për shkak të vjehrrës së saj, dhe tani ka një mori ndjekësish në instagram. Madje tashmë ka hapur edhe biznesin e saj më të ri të cilin e promovon vazhdimisht. Learta është …

Lexone

Çka bënë Shyhretja kur e sheh Shkurten në TV?

Të dyja dalin mjaftë shpesh në televizion, herë duke kënduar, e herë duke dhënë intervista, duke folur mbi karrierën e tyre muzikore dhe jetën në përgjithësi. Si Shkurte Fejza, ashtu edhe Shyhrete Behluli, janë figura mjaftë të ekspozuara mediatikisht, që i shohim shpesh në ekran e nëpër portale të ndryshme. …

Lexone

10 KURIOZITETE MË TE RRALLA NE BOTE

Të famshmit që janë binjakë | Arbe TV Like Dhe Subscribe Per Video Tjera. @Arbe TV 2017 . . . . . . pa rendesi Edona Llalloshi Lori (Live 2017) Mama’s Party 2017 – Kolë Oroshi Mani Adnan Kamberi & Agim Band Alban Mehmeti Adnan Daci Mama’s Party 2017 – …

Lexone

Valle Shqip 2017 – Muzik 1 Or 2017

valle Dasmash per Disponimin tuaj 2017 Kenge e valle dasmash super Atmosfer e mir 2017 shaqir cervadiku elizabeta marku avdyl mziu viola labinot tahiri remzie osmani nexhat osmani gazmen rama sinan vllasaliu shkurte gashi leta teuta selimi duli aferdita demaku dasma shqiptare flora gashi stupcat kafeneja jon qka ka shpia …

Lexone