Home / Tag Archives: shumm

Tag Archives: shumm

Merita ka ditëlindjen, ja si e uron reja e saj!

Merita Spahiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun,  Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur Nusret Muqiqi dhe nëna e Albatritit. Merita sot festoon ditëlindjen, e ajo që e ka uruar ka qenë edhe reja e saj me anë të një postimi në rrjetin social Instagram. Sot eshte …

Lexone