Home / Tag Archives: shtatzene

Tag Archives: shtatzene

FOTOT/ Ish-bashkëshortja 54 vjeçare e Sylvester Stallone: Jam shtatzëne

Ish-bashkëshortja e Sylvester Stallone ka konfirmuar se është shtatzëne.Brigitte Nielsen deklaron se po pret fëmijën e saj të pestë.Edhe pse kjo lindje do vjen në moshën 54-vjeçare, aktorja nuk e sheh si problem.Ajo është shfaqur në Instagram me barkun e rrumbullakosur duke shkruar se “Familja po zmadhohet”.Bukuroshja bashkjeton me producentin italian Mattia Dessi. (TemA)

Lexone

4 vite e 8 muaj burg 54-vjeçarit nga Korça: Përdhunoi dhe la shtatzëne fqinjën minorene

“4 vite e 8 muaj burg”, ky ka qenë vendimi që ka dhënë gjykata e Korçës për Ligor Biban që përdhunoi dhe la shtatzënë fqinjën e tij 15-vjeçare.Më herët, Prokuroria kërkoi 8 vite burg për 54-vjeçarin ndërsa gjykata vendosi ta dënojë me 7 vite burg.Biba ka pranuar fajësinë për ngjarjen, pas rezultateve të analizës së ADN-së të cilat treguan se ai ishte babai i fëmijës.Ai përfitoi uljen me 1/3 të dënimit si pasojë e aplikimi të gjykimit të shkurtuar.(TemA)

Lexone

Brigitte Nielsen shtatzënë në moshën 54-vjeçare

Ish-bashkëshortja e Sylvester Stallone dhe ikonë e modës në viteve ‘80, Brigitte Nielsen është në pritje të fëmijës së saj të pestë.Lajmin e ka bërë me dije në rrjetet vetë 54-vjeçarja, përmes një fotoje ku shihet duke përkëdhelur barkun e madh. “Familja po shtohet”, shkruan 54-vjeçarja bashkëngjitur fotos.Lajmi ka habitur ndjekësit e Nielsen, shumë prej të cilëve e kanë cilësuar foton të rremë, ndonjë shaka ose ndoshta pjesë e ndonjë fushate publicitare për ish-modelen.Brigitte Nielsen,rE lindur në vitin 1963, ka katër fëmijë dhe së fundmi është martuar me italianin Mattia Dessi, 15 vjet më i ri se ajo.29 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

FOTOT/ Aktorja e njohur: Burri më tradhtoi me shoqen time të ngushtë, madje e la shtatzënë

Ahu Tugba, një prej emrave më të njohur të kinematografisë turke, ka dhënë një intervistë për gazetën “Posta”.Mes të tjerave, 62-vjeçarja ka folur dhe për jetën personale.E pyetur për martesat e saj, ajo tha se nuk mbante më mend sa herë ishte martuar, porn ë të gjitha rastet, aktorja tha se ishte tradhtuar nga burrat, ndaj ishte ndarë.Madje, e kishin tradhtuar dhe me shoqet e ngushta.“Ka nga ata që kanë lënë shtatzënë edhe shoqet e mia të ngushta”, tha ajo.E lindur në një familje të pasur të Stambollit, Tugba nisi karrierën e saj kinematografike në vitin 1974.Ajo ishte një prej seks-simboleve të Turqisë dhe është martuar 5 herë.(TemA)

Lexone

Modelja 28-vjeçare shtatzënë me miliarderin egjiptian 65-vjeçar

Një modele e “Playboy”, e cila ka marrë pjesë në klipet muzikore të Justin Bieber dhe Calvin Harris, është në pritje të fëmijës së saj të parë më multimiliarderin 65-vjeçar.Xenia Deli 28 vjeçe është e martuar me biznesmenin egjiptian Ossama Fathi Rabah Al-Sharif, i cili ka një diferencë shumë të madhe në moshë me të, plot 37 vjet.Brunja nga Moldavia, ka postuar një foto të saj ku tregon barkun e rrumbullakosur.1 of 58 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Si duket nusja e Labit kur del me shoqe?

Qendresa Bajrami është grimere, por kurrë më parë nuk është njohur si grimere, por si e dashura, e fejuara e tani gruaja e moderatorit Labinot Gashi-Labi. Para martese, Labi e Qendresa postonin shumë më shumë foto së bashku, ndërkaq tani më shumë po publikojnë fotografi me shoqëri e nga angazhimet …

Lexone