Home / Tag Archives: shqiptar

Tag Archives: shqiptar

Sa shumë është plakur Keriman, nuk do t’iu besoni syve

Nursel Kose është prej aktorëve më profesioniste që ka Turqia. Ajo është e njohur si një aktore profesioniste edhe në Gjermani dhe ka vite të tëra që ia kushtoi kinematografisë. Nursel u njoh me publikun shqiptar me rolin e saj komik të Kerimanit dhe jeta e saj private ka rëndësi …

Lexone

Ky plak shqiptar thotë se e ka pasur të dashur Cecën!

I ftuar në EliteZone, muzikanti i njohur Xheki, ka folur për karrierën e tij, jetën private e shumëçka tjetër. Nuk e ka lënë pa e përmendur edhe bashkëpunimet e tij me këngëtaren e njohur serbe, Cecën. Me gjasë përveç se i ka organizuar asaj koncerte, ata kanë qenë edhe në …

Lexone

“U përlota teksa më përmendi emrin, s’e dija që më mbante mend!”

Margarita Feka është mësuaka e Ermal Metes, këngëtari shqiptar që rrëmbeu trofeun e Sanremos. Sot në pension, zonja Feka ka qene mësuesja e fillores së Ermalit, ndërsa ajo mes emocioneve rrëfen jetën e ish-nxënësit të saj. Margarit tregon fëmijërinë e Ermalit, fillesat e tij në bankat e shkollës dhe talentin …

Lexone