Home / Tag Archives: shpreson (page 3)

Tag Archives: shpreson

United e mposht Cityn dhe Barcelonën për super-lojtarin

Image result for seri to manchester united

Manchester United nuk e ka ndërmend që të ndalet me transferime gjigante. Pasi e transferuan Alexis Sanchezin, “Djajtë e Kuq” duan që ta transferojnë mesfushorin e Nices, Jean Michael Seri, përcjell ORAinfo. Manchester United tashmë ka bërë ofertë te skuadra franceze, andaj shpreson që në ditët e ardhshme t’i avancoj …

Lexone

De Virj i çmend të gjithë..! Ja ku po transferohet ai..!

Një javë më parë, dukej se të gjitha ekipet  kishin arritur në një marrëveshje me Stefan de Vrij, por ai ende nuk ka nënshkruar në letër  një kontratë të re me Lazion. Gjithçka ishte gati për t’u nënshkruar, por ende nuk ka pasur konfirmim se qendra e Holandës do të …

Lexone

‘Bye, bye’ Liverpool! Sturridge po transferohet në LaLiga

Inter synon blerjen e Daniel Sturridge këtë afat kalimtar, por anglezi po shpreson që Sevilla t’i bëjë një ofertë më serioze. Skuadra që tani drejtohet nga Vicenzo Montella konsiderohet zgjedhja e parë për sulmuesin anglez, por spanjollët ende nuk kanë bindur Liverpool me ofertën e tyre. Këtë situatë mund ta …

Lexone

Erdogani pritet të vizitojë Kosovën pas formimit të Qeverisë

Erdogani pritet të vizitojë Kosovën pas formimit të Qeverisë

Ambasada e Turqisë në Kosovë ka shënuar një vjetorin e tentim grusht shtetit në Turqi me 15 korrik të vitit 2016. Ambasadorja e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kilic, organizatën FETO të Gylenit e ka quajtur organizatë terroriste dhe të rrezikshme, pasi ka të shtrirë aktivitetin e saj në me shumë se …

Lexone