Home / Tag Archives: shperthyes

Tag Archives: shperthyes

FOTOT: 25 vjeçarja tregon format dhe… celulitin

Ajo nuk heziton asnjëherë që të ekspozojë hiret e saj trupore tejet seksi.Dhe ylli i Geordie Shore, Holly Hagan, u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit në plazhin St Lucia në Karaibe me Charlotte Crosby të mërkurën.Ylli 25 vjeçar dukej “shpërthyese” në bikini kuq e zi, duke treguar gjoksin shpërthyes dhe të pasmet gjigante. (TemA)

Lexone

FOTOT: Një “xheloze” si Kim Kardashian

Mbrëmë është mbajtur eventi i organizuar nga revista e “Business Of Fashion”.Dhe Kim Kardashian ishte siguruar që të gjithë sytë të ishin tek ajo teksa mori pjesë në këtë ngjarje në New York.37-vjeçarja i ka lënë pak vend imagjinatës duke u shfaqur me një fustan të verdhë, që ia nxori në pah gjoksin shpërthyes dhe format seksi. (TemA)

Lexone

FOTOT: Modelja “tërbon” turistët, shfaqet topless në plazh

Ajo nuk ka turp që të ekspozojë format e saj bombastike.Dhe të martën Jemma Lucy u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, teksa tregoi më shumë se ç’duhet në plazhin e Qipros.Ylli 29 vjeçar i Ex On The Beach u paraqit topless në plazh, duke mbajtur gjoksin shpërthyes me duar. (TemA)

Lexone