Home / Tag Archives: shpalosur

Tag Archives: shpalosur

FOTOT: Ylli televiziv “ndez” plazhin në Miami

Ajo nuk heziton që të tregojë format e saj sa herë që i jepet rasti.Dhe Draya Michele ka “ndezur” plazhin në Miami teksa ka shpalosur format e saj bombastike.Ylli televiziv amerikan u shfaq tejet seksi, teksa mbante veshur rroba banje te dizenjuara nga vetë ajo.Teksa pozonte herë në detë e herë në pishinë 33-vjeçarja dukej mjaft seksi. (TemA)

Lexone

“Pantera e Zezë” magjeps Kanën (Foto)

Përveç shymë yjeve të modelingun dhe kinematografisë, ka qenë edhe ajo, “Pantera e Zezë”. Naomi Campbell vërtetoi edhe njëherë së vazhdon të qëndrojë në krye ndërsa u shfaq në tapetin e kuq për premierën e BlacKkKlansman gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.1 of 6Supermodelja shkëlqente e veshur me fustan, por la pak vend për imagjinatën. Pjesa e bustit të fustanit ishte transparent dhe 47-vjeçarja nuk mbante reçipeta. Nën blicet e shumta të fotografëve, Naomi nuk ka zhgënjyer, ku përveç sensualitetit, ka shpalosur edhe fisnikëri.15 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone