Home / Tag Archives: showbizit

Tag Archives: showbizit

FOTOT: “Ekspozimi i gjoksit nga poshtë, fiksimi i kësaj vere”

Duket se ekspozimi i gjoksit nga poshtë, do të jetë trendi i kësaj vere.Shumë yje të showbizit e pëlqejnë këtë stil duke eksperimentuar me veshjet e tyre.Ky model u bë i famshëm për herë të parë në vitin 2002 nga Christina Aguilera.Më poshtë në galerinë tonë virtuale do të gjeni disa poza me këtë model që po “përvëlon” pushuesit. (TemA)

Lexone

Mamaja e pyet se ku është, nuk do ta besoni se çfarë përgjigje i jep Oriola

Oriola është një nga emrat më të lakuara të showbiz-it shqiptar në këto momente, kjo edhe falë formave të kolme që i ekspozon sa herë të mundet.Nqs ferrari do ishte femerA post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on Jan 14, 2018 at 11:12am PSTTë gjitha portalet shkruajnë për sensacionin “Oriola” dhe këtë e ka vënë re edhe vet modelja, së cilës çdo postim i kthehet në një lajm pasi interesi i publikut për të është i lartë.Së fundmi, në një foto që ka hedhur në Instastory, Oriola ka thënë një gjë sa të vërtetë, aq edhe thumbuese.Ajo ka shkruar mbi një foto ku shfaqet shumë seksi, se sa herë që mamaja e pyet se ku ndodhet, ajo ia kthen që të shofi portalet për të mësuar vendndodhjen e saj.“Sa herë që më pyet mami se ku je, i them shih portalet”, ka shkruar ajo përbri fotos. E në fakt, nuk e ka gabim…The post Mamaja e pyet se ku është, nuk do ta besoni se çfarë përgjigje i jep Oriola appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

FUN DAY (21.02.2017) – E ftuar Fifi

Në FunDay Fatma prezanton: E ftuar Fifi “Hot of the Day”, Mr. Probz “Till You’re Loved”. Studim: 15 shenjat që tregojnë, se ju do të thoni shumë për atë, edhe pse ai nuk jua thotë këtë gjë. 3 personazhe të showbiz-it shqiptar, që kanë pasione të dyta. “IN Report”, Eyes …

Lexone