Home / Tag Archives: shoubizit

Tag Archives: shoubizit

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora e Roberti në dasmë, ja kush po kujdeset për Renee

Nora dhe Roberti sonte janë prezent në një dasmë. E duke qenë se janë prindër të një vajze, e cila është Renee, padyshim që çifti më i njohur i shoubizit shqiptar është dashur që vajzën ta lënë nën përkujdesën e dikujt, shkruan lajmi.net Për gjithë ata që janë kurioz, për …

Lexone