Home / Tag Archives: shoqeron

Tag Archives: shoqeron

Pamela Anderson, asistente e një magjistari (Foto)

Pamela Anderson do të mbesë në memorien e publikut me kostumin ‘body’ të kuq në imazhet e serialit “Baywatch”, por edhe me ‘body’ të zi dhe këpucë me taka arrin të bëjë për vete fansat e saj.Aktorja dhe modelja është shfaqur së fundmi si asistente speciale e një magjistari, iluzionistit Hans Klos, të cilin e shoqëron në turne në shfaqjet e tij.Në programin e televizionit gjerman ZDF-Fernsehgarten, në ‘show’ ka qenë e ftuar edhe aktorja e bukur, e cila mbante veshur një ‘body’ të errët, duke qenë protagoniste e skenës së trukeve të magjistarit, ku shfaqej mjaft sensuale.1 of 77 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Nexhati nga prapa ia prish selfie-n Remzies dhe Artiola Toskës

Nexhat Osmani dhe Remzia janë bërë një ‘dyshe’ që nuk ndahen as në skenë e as në shtëpi. U bë i famshëm në krah të motrës, e për këtë Nexhati është falënderues përgjatë gjithë jetës, përcjell ORAinfo. Ai po e shoqëron Remzien edhe në mbrëmjet ku ajo është me shoqe. …

Lexone