Home / Tag Archives: shoqerine

Tag Archives: shoqerine

“O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videon

Pasi publikoi pasditen e sotme hiti më të ri “Luje dhe pak” ku u pa në shoqërinë e vajzës së Sabianit, Keisit, Noizy duket se këtë pasdite po e kalon më një tjetër bukuroshe të OTR. Sa herë që Noizy dhe modelja Oriola Marashi janë bashkë ka momente plot ‘gallatë’. Këtë herë Noizy ka ndarë një video në Insatatory ku duket dhe Oriola e cila i ka duart e zënë me dy gota uji.Ndërkohë dëgjohet teksa i lutet Noizyt mos t’a nxjerrë në video me flokët e shpupuritura. Noizy i ka nxjerrë në pah edhe dhëmbët e saj katarosh, një defekt i saj për të cilin shpesh është përfolur por rrallë herë është shoqëruar me pamje. Gjatë videos Noizy i jep një shuplakë në flokët e saj. Video është mbyllur me të qeshura pafund.The post “O jeta të lutem…”, Oriola Marashi i kërkon Noizyt publikisht të mos e publikoj videon appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Prostituta dhe alkool, skandal te Meksika para Botërorit

8 lojtarë të kombëtares, 30 prostituta dhe një festë me seks dhe alkool. Ky është skandali që ka ndezur Meksikën vetëm pak ditë para fillimit të Botërorit.Sipas revistës “TV Notas”, pas miqësores me Skocinë në stadiumin “Azteka”, që u fitua 1-0 nga vendasit, lojtarët e skuadrës “Tricolor” kanë organizuar një festë private në kryeqytet, ku kanë konsumuar pa masë alkool në shoqërinë e prostitutave të rangut të lartë në këmbim të një shume të madhe parash.Festa mësohet se ka zgjatur deri në mëngjes, me prostitutat që hynin e dilnin nga ambienti ku po festonin 8 lojtarët e Meksikës.Janë zbuluar madje edhe emrat e lojtarëve që festuan në mënyrë të shfrenuar. Ata janë: Memo Ochoa, Carlos Salcedo, Hector Herrera, Jesus Gallardo, vëllezërit Giovani e Jonathan Dos Santos, Raul Jiménez dhe Marco Fabían.Aktualisht, të gjithë të grumbulluar me kombëtaren në Danimarkë, ku më 9 qershor do të luajnë miqësoren e fundit para Botërorit me Rusinë. Meksika do të debutojë në “Rusi 2018” me Gjermani..

Lexone

Kapet ‘mat’ deputetja e LSI-së, ndjek eventet e modës me të fejuarin

Deputetja e LSI Kejdi Mehmetaj, është kapur ‘mat’ me të fejuarin në një event mode.Të veshur klasë, ata janë parë krah njëri-tjetri dhe duken tepër të lumtur.Tashmë, ata janë fejuar dhe Kejdi shfaqet në shoqërinë e tij në evente të ndryshme në publik./zoneelire.alThe post Kapet ‘mat’ deputetja e LSI-së, ndjek eventet e modës me të fejuarin appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Era Istrefi tregon se çfarë urren më shumë tek Lori Hoxha

Lori Hoxhën dhe këngëtaren e famshme Era Istrefin, e kemi parë shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës, ku duket se janë shoqe shumë të mira.Ditët e fundit, dy vajzat bukuroshe janë takuar në Londër, ku duket se po argëtohen pa fund së bashku.Ka qenë Lori, e cila nëpërmjet një postimi në Snapchat, ka rrëfyer se cila është gjëja që Era urren më shumë tek blogerja.Në foton që Lori ka hedhur, duket Era teksa i lyen asaj buzët me laps. “Ajo e urren që unë asnjëherë nuk përdor laps buzësh”, ka shkruajtur Lori përbri fotos.The post Era Istrefi tregon se çfarë urren më shumë tek Lori Hoxha appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

“Çmendet” Sharapova, tenistja piloton një makinë garash (Video)

Pas eliminimit të shpejtë nga turneu i Shtutgardit, tenistja ruse Maria Sharapova është argëtuar duke pilotuar një makinë garash dhe si partner ka patur një ish-pilot të Formula 1, australianin Mark Webber. Dy personazhet sportive janë takuar ditën e premte dhe kanë pilotuar një makinë Porsche në pistën që ka në zotërim markë.Sharapova është argëtuar pa masë, duke marrë udhëzime nga Webber se si të pilonte këtë makinë garash me një shpejatësi sa më të lartë të ishte e mundur. “Është gjithnjë diçka tërheqëse të shohësh se çfarë është në gjendje të bëjë një pilot profesionist me një makinë sportive shumë të shpejtë”, tha Sharapova.Më tej, tenistja ruse tha: “Nuk pilotova keq dhe Mark u tregua një zotëri i vërtetë”, ndërkohë që edhe Mark Webber pilotoi makinën, duke u Arhëtuar nën shoqërinë e një sportiste bukuroshe.30 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Demi Rose transparente në Meksikë

Demi Rose bëri ç’ishte mundur që të gjithë sytë të mbeteshin nga ajo teksa zbarkoi në plazhin e Tulum, në Meksikë.23-vjeçarja mbërriti në shoqërinë e fotografit Danny DeSantos me të cilin do të realizonte një set të ri fotografik.Vajza me forma të kolme që po sfidon më së miri Kardashianet e njohura, shihet e veshur me një balë bikini të bardha në formë trupore që e tregonte mjaft sensule, ndërsa në disa foto të tjera shihet e veshur me një parë rroba banjë të ndarë Versace, sipër të cilave kishte hedhur një tyl të zi që lejonte të dukej gjithçka.25 prill 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone