Home / Tag Archives: shokuese

Tag Archives: shokuese

VIDEO: Shkulje flokësh dhe grushte fytyrës, sherr midis dy grave

Pamjet shokuese tregojnë një përleshje midis dy grave, pasi njëra i tha tjetrës “zuskë”.Në pamjet filmike shihet dy gratë me gjasa të dehura teksa kapen prej flokësh dhe hidhinin sende të forta njëra-tjetrës në rrugët e qarkut Durham në Britani.Grindja midis tyre është bërë menjëherë virale në internet dhe është parë mbi 1.5 milionë herë në 24 orët e fundit. (TemA)

Lexone

VIDEO shokuese: Lopatë dhe tulla kokës, sherr masiv mes të rinjve

Ky është momenti tronditës kur disa të rinj godasim me tulla dhe lopata kokës njëri tjetrin.Në videon e filmuar nga një kalimtar i rastit shihen disa të rinj që përfshihen në një sherr masiv dhe përpos grushteve godasin njëri tjetrin me lopatë dhe tulla kokës.Ngjarja e frikshme ndodhi në Greenwich, Londër. (TemA)

Lexone

VIDEO+18: Çifti nuk përmbahet, bën seks në tren

Një çift është filmuar teksa kryenin marrëdhënie seksuale në tren.Në pamjet shihet se gruaja është ulur në fillim në prehrin e partnerit të saj e më pas kanë filluar të kryejnë aktin seksual.Shumë prej udhëtarëve janë tmerruar nga pamjet shokuese pasi në tren ka pasur edhe fëmijë.Skena teksa ata kryenin aktin seksual është filmuar nga pasagjerët.Ngjarja ndodhi në linjën hekurudhore në Mançester. (TemA)

Lexone