Home / Tag Archives: shoferin

Tag Archives: shoferin

VIDEO: Tenton të shtypë motoçiklistët, e pëson keq shoferi, goditet me helmetë kokës

Dy motoçiklistë janë konfrontuar me një drejtues makine pasi ku i fundit për pak sa nuk i përplasi pasi po ecte në drejtimin të kundërt.Në pamjet filmike do të shikoni se si një nga motoçiklistët kthen nga rruga dhe pasi diskutojnë me shoferin e makinës njëri nga ata e godet atë me helmetën e tij.Motoçiklistët Jake dhe Danieli janë me fat që janë të gjallë pasi ata ecnin në një autostradë në Camden, kur një shofer i ardhur nga drejtimi i kundërt u përpoq t’i godiste me kamionin e tij. (TemA)

Lexone

VIDEO shokuese: Burri masturbohet në autobus në prani të një vajze

Ky është momenti shokues kur një burrë masturbohet në një autobus në qendrën e qytetit Leeds në Britaninë e Madhe.Burri është filmuar duke u masturbuar përpara një vajze të re e cila ishte vetëm në autobus.Karlah Louise, lajmëroi shoferin e autobusit për këtë gjë të tmerrshme, por ai nuk bëri asgjë dhe thjesht i tha asaj të ndryshonte vendin. (TemA)

Lexone

Milenium 1 [film shqiptar]

Milenium Serial me pesë seri, me skenar të Besnik Bishës. Alzana, një studente që sapo kishte gjetur dashurinë e saj, vritet në mënyrë misterioze nga persona të panjohur, pranë konvikteve të qytetit Studenti në Tiranë. Ajo ishte e bija e një ish-sekretari partie, Petros që pas rënies së komunizmit, siguroi …

Lexone