Home / Tag Archives: shkruante

Tag Archives: shkruante

Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ Video

Ditën e nesërme, më 19 maj, do të mbahet dasma e vitit, midis Princ Harryt të Anglisë dhe aktores nga Kanadaja, Meghan Markle.Çifti kanë qenë në fokusin e medias prej muajsh tashmë, që kur bërë të ditur përballë mediave fejesën e tyre.Por, një video e nxehtë e Meghan është duke qarkulluar në media vetëm një ditë para martesës së saj.Në këtë video që është filmuar në vitin 2013 për “Men’s Health”, Meghan shfaqet shumë e nxehtë teksa është duke bërë spotin publicitar të një hamburgeri.“Hamburgeri nuk ka qenë kurrë kaq i nxehtë”, shkruante revista për Meghan.The post Në vigjilje të dasmës mbretërore, publikohet videoja e nxehtë e Meghan Markle/ Video appeared first on Zonë E Lirë.

Lexone

Avicii preu damarët, letra e hapur e familjarëve: Donte paqe

DJ i famshëm suedez Avicii vdiq pas një humbje masive gjaku pasi preu damarët me një shishe vere të thyer.Avicci, emir i vërtetë i të cilit është Tim Bergling, gjeti vdekjen në qytetin Muscat të Omanit më 20 prill.Javën e kaluar, familja e tij nëpërmjet një letre të hapur shkruante se 28-vjeçari nuk mund të vazhdonte më dhe kërkonte paqe.Letra, e firmosur nga familja e tij, e përshkruante Avicii-n si një shpirt të brishtë artistik dhe një djalë të ndjeshëm.“Ai luftonte me mendime për kuptimin e jetës dhe lumturinë. Ai nuk mund të vazhdonte më. Kërkonte paqe” , shkruan Daily Mail.

Lexone

FOTO/ “Si nuk ju vjen turp?”, çfarë e revoltoi Klaudia Pepën me komentuesen në Instagram

Kohët e fundit Albi Nako dhe Klaudia Pepa kanë qenë në qendër të vëmendjes.Kjo pasi u përfol se Albi tashmë ka gjetur dashurinë e tij të re dhe se ishte në lidhje me balerinën e njohur, Alba Hoxhën. Së fundmi ishte një komentues në foton e fundit te postuar nga Pepa i cili ka bërë që ajo t’i kundërpërgjigjet dhe të vendosë pikat mbi ‘i’.“Dashuro Albi Nakon që t’boni njeri jo bananen,”- shkruante fansja, ndërkohë balerina ia kthen kështu: “Po si nuk ju vjen turp që flisni kështu? Njeri më ka bërë familje ime në radhë të pare pastaj Albi ka pjesën e vet me profesion. Mëso te shkruash me logjikë,”- u shpreh Klaudia.

Lexone

Schwarzenegger fle në rrugë: Dikur isha guvernator, më luteshin e më lëpiheshin (Foto)

Aktori i famshëm Arnold Schwarzenegger postoi një foto të tijën duke fjetur poshtë statujës së vet prej bronzi, dhe shkruante me keqardheje (Si ndryshojnë kohët!) Arsyeja që e shkroi nuk ishte se ishte plakur, por sepse kur ai ishte guvernator i Kalifornisë inaguroi një hotel me statujën e vet përball hotelit, dhe drejtuesit e hotelit i thanë atij që mund të shkonte sa herë të donte të qëndronte në hotel, gjithmon do të gjendej një dhomë boshe për të.Kur ai nuk ishte më guvernator shkoi një ditë në hotel, por administratori nuk i dha një dhomë me argumentin se hoteli ishte i gjithi i rezervuar.Ai mori një batanije dhe u shtri para statujës së tijë, donte ti jepte një mesazh njerzve; imagjinoni kur isha guvernator atë më luteshin dhe më lëpiheshin, por tani që sjam më me post më harruan dhe harruan premtimin e dhënë. Po kohët kanë ndryshuar. Mos i zër asnjeher besë postit që ke se vjen dita e humb dhe të gjithë ata që të rrinin mbrapa për interes as do tja dinë më për ty./

Lexone