Home / Tag Archives: shkopinj

Tag Archives: shkopinj

VIDEO: Tentoi të bënte një foto me ariun, e pëson keq i riu

Pamjet dramatike tregojnë një ari i cili goditet me shkopinj nga një turmë njerëzish për të shpëtuar jetën e një 27-vjeçari.Nga mediat vendase mësohet se ariu nuk po shqetësonte asnjë person derisa 27-vjeçari është afruar për të bërë një foto selfie me të.Por pasi i riu i është afruar ariut për të bërë një foto më të, por ky i fundit e shtriu në tokë 27 vjeçarin dhe nisi ta kafshonte.Në këtë moment ka ndërhyrë një turmë e madhe njerëzish që kanë filluar ta godasin deri në vdekje ariun.Ngjarja ndoshi në Orissa të Indisë. (TemA)

Lexone