Home / Tag Archives: shkendije

Tag Archives: shkendije

Digjet lokali veror në Shëngjin

Një lokal është djegur tërësisht në orët e para të mëngjesit të së mërkurës. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02.24.Lokali veror, në pronësi të P.P ndodhet në zonën e Rana e Hedhun në Shëngjin të Lezhës, dhe është djegur për shkak të konstruktit të drurit. Për pasojë ka vetëm dëme materiale.Grupi hetimor në vendngjarje po punon për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit. Mësohet se paraprakisht mund të ketë qenë një shkëndijë elektrike.30 maj 2018 (gazeta-Shqip.com)

Lexone

Shkëndija s’ka më para, mbetet pa u rrëzitur në Deti

Shkëndija s'ka më para, mbetet pa u rrëzitur në Deti

Shkëndije Mujaj i është kthyer përsëri rrjeteve sociale Pasi që nuk e kemi parë aktive shpesh në rrjetet sociale sikurse viteve të kaluara, kur ajo vazhdimisht ishte në bregdet, dhe merrte ngjyrën si çokollatë, kësaj radhe Shkëndija duket se nuk e ka pasur luksin për të marrë më shumë ngjyrë …

Lexone

Valle Shqip 2017 – Muzik 1 Or 2017

valle Dasmash per Disponimin tuaj 2017 Kenge e valle dasmash super Atmosfer e mir 2017 shaqir cervadiku elizabeta marku avdyl mziu viola labinot tahiri remzie osmani nexhat osmani gazmen rama sinan vllasaliu shkurte gashi leta teuta selimi duli aferdita demaku dasma shqiptare flora gashi stupcat kafeneja jon qka ka shpia …

Lexone