Home / Tag Archives: shkendija

Tag Archives: shkendija

Ja çfarë duhet të bëni menjëherë pas djegies

Auto Draft

Ishin incidentet e shpeshta të bashkëshortes se Earle Dickson, shkëndija, që ky i fundit të shpikte leuokoplasitn. Prerjet e shpeshta me thikë të së shoqes bënë këtë të fundit të mendonte për një zgjidhje, deri sa krijoi leukoplastin ! Nëse ai mendoi për prerjet, ne sot do të ndajmë me …

Lexone

Shkëndija s’ka më para, mbetet pa u rrëzitur në Deti

Shkëndija s'ka më para, mbetet pa u rrëzitur në Deti

Shkëndije Mujaj i është kthyer përsëri rrjeteve sociale Pasi që nuk e kemi parë aktive shpesh në rrjetet sociale sikurse viteve të kaluara, kur ajo vazhdimisht ishte në bregdet, dhe merrte ngjyrën si çokollatë, kësaj radhe Shkëndija duket se nuk e ka pasur luksin për të marrë më shumë ngjyrë …

Lexone