Home / Tag Archives: shkelzen

Tag Archives: shkelzen

Sali Berisha denoncon Ben Blushin: Presion gjyqtarit Dvorani, për gjyqin ndaj Top Channel

Sali Berisha ka akuzuar Ben Blushin se po ndikon tek gjyqtarët që kanë në shqyrtim gjyqin e pronësisë së Top Channel, mes Vjollca Hoxhës dhe ish-ortakëve të saj.Sipas Berishës, Blushi është takuar për mbi një orë e gjysëm me gjyqtarin Dvorani, për t’i bërë presion.“Nje takim i gabuar ne nje kohe te gabuar!Jam absolutisht neutral ne kete afere midis partneresh, qe bashke dhe te ndare e perdoren topin e tyre si megafonin e Rames kunder meje dhe PD. Por ky takim eshte nje takim shume i gabuar ne nje vend shume te gabuar”, shkruan Berisha.Dvorani, bashkë me Artan Brocin dhe Shkëlzen Selimin, janë gjyqtarët që do të shqyrtojnë padinë për pronësinë e TCH.Pikërisht një ditë më parë, TCH sulmoi ashpër gjyqtarin Selimi, dhe me sa duket, arsye për këtë ka qenë pikërisht gjyqi në fjalë.(TemA)

Lexone

FOTOT: Zhvishet e dashura e Zenit, i “ngre” objektivin fotografit muskuloz në plazh

Armina ka bërë disa fotografi pasi kishte orë që nuk kishte pozuar përpara ndonjë fotografi profesionist.E dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të ish kryeministrit Sali Berisha është pozicionuar duke u fërkuar me disa shkëmbinj për t’u dukur artistikisht më joshëse.E njohur për jetën e saj luksoze, Armina vijon të shfrenojë pasionin e saj për modelingun.Ndërkohë në sy bie edhe fotografi muskuloz që ka në krah.Mesa duket, ky i fundit i mahnitur nga bukuria e saj e madhe ka ngritur objektivin nga vendi dhe ka shkrepur disa fotografi.

Lexone

“Erion mjaft”, Armina i kundërvihet kryebashkiakut (FOTO)

Blogerja e njohur shqiptare Armina Mevlani i ka bërë një thirrje kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Armina n aka njoftuar se i është bashkuar fushatës kundër vrasjes së qenve, që po organizohet kohët e fundit.“Erion mjaft”,- shkruhet krahas fotos me anë të së cilës gruaja e Shkëlzen Berishës i ka bërë thirrje kreut të Bashkisë të Tiranës.

Lexone